Міжнародна громадська організація «Рада сімей України» створена в 2010 році.

 

МГО «Рада сімей України» – це простір ефективного і гармонійного розвитку людини через розвиток відносин у сім'ї; поширення принципів побудови сімейних стосунків на основі  любові, підтримки та толерантності.

 

МЕТА: всебічне укріплення інституту сім'ї, формування та поширення в суспільстві пріоритетів цінностей людини, розвитку людини як Чоловіка та Жінки, їх щасливого життя. Підвищення загального інтелектуального рівня, формування знань найвищого ступеню - "мудрості", сприяння розвитку суспільства нового типу - соціально відповідального.

Принципи діяльності Ради сімей України:

 

  • Організація діє за основним принципом:   «Бути – Діяти – Мати». Тобто, якщо хочеш щось мати, будь таким! Дій так! І цей стан зростатиме!

  • Єднання: тільки шляхом координації та консолідації інтелекту, сил, матеріальних та нематеріальних ресурсів великої кількості людей можна впливати на суспільство та досягати реальних змін.

  • Прозорість: інформація про всі аспекти діяльності Ради сімей України є відкрита для членів організації і суспільства в цілому.

  • Відповідальність: кожен член організації відповідально ставиться до виконання добровільно взятих на себе обов’язків.

 

Основні завдання і напрями діяльності організації:

  • Всебічне укріплення інституту сім'ї.  Формування в суспільстві повноцінних Чоловіків і Жінок: щасливих, гармонійних, яскравих індивідуальностей, з розкритими талантами, здібностями і новими знаннями, які вміють будувати стосунки в сім'ї і в суспільстві, творити  разом своє майбутнє, народжувати і ростити здорових, повноцінних, щасливих, талановитих дітей, які стануть, надалі, опорою і фундаментом щасливої і процвітаючої країни.

  • Сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм.  Створення "інструменту" формування інституту сім’ї. Підготовка кваліфікованих фахівців; реалізація усіх заявлених принципи та ідей на практиці; створення системи сімейної освіти, що носить "наскрізний" характер (дошкільні установи - школи - ВНЗ); забезпечення системи спадкоємності.

  • Суспільна активізація та об’єднання однодумців.   Організація роботи клубів для спілкування членів РСУ, присвячених темам: сім'ї, поширенню в суспільстві пріоритетів цінностей людини, розвитку людини як Чоловіка і Жінки, їх щасливого життя.

  • Сприяння самоорганізації суспільства та створенню місцевих осередків «Рад сімей».  Сприяння створенню та розвитку місцевих осередків; надання методологічної та інформаційної допомоги.